طراحی وب سایت

طراحی سایت از فعالیت های اصلی و محوری مجموعه طراحی سایت جهش محسوب می شود و بیشتر خدمات دیگر طراحی سایت جهش بر مبنای طراحی سایت ایجاد شده و در مرتبه های بعدی قرار می گیرند.

طراحی سایت جهش طراحی صفحات سایت شما را با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و منطبق بر نوع فعالیت و زمینه کاری و تخصصی شما انجام می دهد ،تا وب سایت شما که نماد موقعیت حرفه ای شرکت شما در ایران و جهان است جایگاه مناسب خود را در فضای مجازی داشته باشد.

با گسترش یافتن بهره گیری از اینترنت اهمیت حضور در فضای مجازی و اینترنت و داشتن یک سایت موفق دیگر برای مشاغل پنهان نمی باشد و بازاریابی اینترنتی توانسته است به عنوان فاکتوری مهم و استراتژی سازنده در جهت ارتقا بخش فروش و مارکتینگ کسب و کارها شود.

طراحی وب سایت در طراحی سایت جهش شامل مراحلی است که اجرای صحیح هر یک از این مراحل در پیاده سازی و بهره برداری از یک سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

به همین منظور به صورت مختصر مراحل را در زیر با هم مرور میکنیم :

بررسی اهداف شما از داشتن وب سایت :
اولین مرحله در طراحی وب سایت تعیین اهداف و نیازهای شما از داشتن یک وب سایت است. لذا در قدم اول تعیین و بررسی دقیق اهداف و نیازهای شما قرار دارد.

تمامی فعالیتهای طراحی ظاهر سایت، طبقه بندی اطلاعات، کد نویسی و پیاده سازی اطلاعات بر مبنای اهداف و نیازهای مجموعه شما انجام خواهد شد. سایت طراحی شده برای شما باید اهداف و نیازهایی مجموعه شما را برآورده کند.

طبقه بندی صحیح اطلاعات :
در یک وب سایت طبقه بندی صحیح اطلاعات می تواند به کاربر این امکان را بدهد تا در کمترین زمان و با سریع ترین روش به خواسته های خود جهت مراجعه به سایت برسد.

لذا در این مرحله که بر اساس نیازسنجی و تعیین اهداف صورت می گیرد باید اطلاعات به نحوی در وب سایت طبقه بندی شوند که تمامی نیازها و اهداف را تحت پوشش قرار داده و مخاطبین و مشتریان به راحتی بتوانند اطلاعات مورد نیاز خود را در آن پیدا کنند.

طراحی گرافیکی سایت و پیاده سازی نهایی آن روی بستر اینترنت

تست نهایی وب سایت شما و ریختن محتویات اولیه در سایت

تحویل نهایی وب سایت به مشتری و ارایه آموزش های مورد نیاز کارکردن و یا ویرایش محتویات وب سایت

تمامی وب سایت های طراحی شده توسط مجموعه ما دارای سیستم مدیریت محتوا با کارکرد آسان و ساده میباشد که مشتریان گرامی میتوانند بدون نیاز به دانش فنی بالا خیلی ساده و راحت محتویات وب سایت خود را ویرایش نمایند و یا به آن محتویات اضافه نمایند.البته کادر پشتیبانی ما نیز به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته به روش های مختلف از ابتدا تا انتها پشتیبان شما خواهند بود.

هدف مجموعه طراحی سایت جهش جلب رضایت مشتریان عزیز میباشد.

برای دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت و یا بهینه سازی وب سایت و سئوی سایت و یا تبلیغات مجازی و سایر خدمات ما میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

 

فرایند اجرای پروژه در طراحی سایت جهش

01
ارایه مشاوره به مشتری
02
یافتن ایده ها و طرح مناسب
03
شروع طراحی و پیاده سازی نهایی
04
تحویل کار به مشتری و شروع پشتیبانی
پشتیبانی 24 ساعته همه روزه
پشتیبانی فنی از محصول ارائه شده یکی از مهم ترین و کارامد ترین ابزار برای مشتریان در جهت گسترش کسب و کارشان بحساب می آید ،طراحی سایت جهش این افتخار را دارد که با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی صورت 24 ساعته از مشتریان خود حمایت می نماید
طراحی کاملا واکنشگرا
سایت های امروزی باید با هر دستگاه و در هر اندازۀ صفحه‌ای بدون خطا بارگذاری و دیده شوند که شامل مرورگرهای مدرن، گوشی‌ها، تبلت‌ها و ... می‌شود. ما با ایجاد یک طراحی سایت واکنشگرا از این موضوع اطمینان حاصل می‌کنیم و کاری می‌کنیم که تمامی کاربران از سایت شما راضی باشند.تمام سایتهای شرکت ما به صورت واکنشگرا طراحی میشوند
مشاوره رایگان
هر پروژه منحصر به فرد است و اهداف خود را دنبال می‌کند. بنابراین یک فرمول برای همه پروژه ها وجود ندارد. تیم برنامه‌نویسی و طراحی ما آماده است تا با در نظر گرفتن سلیقه و اهداف شما یک سایت مناسب را طراحی کند که پاسخگوی نیازهای شما باشد. هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. چرا که ما می توانیم هر طراح و ایده ای را به یک سایت تبدیل کنیم.جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید