طراحی فروشگاه اینترنتی

شما با طراحی فروشگاه اینترنتی می توانید یک پلت فرم فوق العاده جذاب تجارت الکترونیک برای خود ایجاد کنید و مشتریان بیشتری پیدا کنید. طراحی فروشگاه اینترنتی محصولات شما را در کانون توجه قرار می دهد تنها چالش پیش روی شما در طراحی فروشگاه اینترنتی ذخیره کردن محصولات شما میباشد. طراحی فروشگاه اینترنتی نه تنها تجارت شما را درخشان تر می کند بلکه کسب و کار شما را نیز تقویت می کند. طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از پرطرفدارترین زیر شاخه های طراحی سایت است که برای رفع نیاز مشتریان و همچنین سهولت خرید شکل گرفته است.طراحی فروشگاه اینترنتی نسبت به سایر انواع طراحی وب سایت دارای ماژول ها و امکانات گسترده تری میباشدو در نتیجه این نوع طراحی وب سایت دشوار تر از طراحی وب سایت معمولی است.

طراحی فروشگاه اینترنتی در مجموعه طراحی سایت جهش

طراحی سایت جهش فعال در زمینه طراحی سایت از جمله طراحی فروشگاه اینترنتی است. متخصصان ما در مجموعه طراحی سایت جهش آماده مشاوره و خدمت رسانی در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی، سئو و بهینه سازی سایت به شما کاربران عزیز میباشند.

هدف مجموعه طراحی سایت جهش از بدو تاسیس همواره رضایت مشتریان بوده و میباشد بنابراین پلن های منتناسب با بودجه مشتریان و کیفیت بالای خدمات با بهترین کیفیت در سطح وب را برای مشتریانمان در نظر گرفته ایم.

وب سایت فروشگاهی طراحی شده در طراحی سایت جهش امکاناتی همسطح فروشگاه های اینترنتی همچون بامیلو و دیجیکالا را دارا میباشند و در کنار آن مشاوره ها و آموزش های تخصصی به مشتریان گرامی در در زمینه تبلیغات و مارکتینگ و فروش بیشتر ارایه خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی طراحی شده در طراحی سایت جهش دارای یک پنل مدیریتی پیشرفته با کاربری آسان میباشد که تمام قسمت های فروشگاه از محصولات و دسته بندی محصولات و ویژگی ها و تصاویر و متن ها و سفارشات مشتریان و غیره را به آسانی میتوان تغییر داده و یا مدیریت کرد.

کادر پشتیبانی و مشاوره طراحی سایت جهش به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته در کنار مشتریان خواهد بود و همواره پاسخگوی مشتریان عزیز هستیم تا مشتری هیچگونه دغدغه ای از بابت مشکلات وب سایت نداشته باشد و با آرامش تمام تمرکز خود را روی فروش محصولات خود بگذارد.

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

فرایند اجرای پروژه در طراحی سایت جهش

01
ارایه مشاوره به مشتری
02
یافتن ایده ها و طرح مناسب
03
شروع طراحی و پیاده سازی نهایی
04
تحویل کار به مشتری و شروع پشتیبانی
پشتیبانی 24 ساعته همه روزه
پشتیبانی فنی از محصول ارائه شده یکی از مهم ترین و کارامد ترین ابزار برای مشتریان در جهت گسترش کسب و کارشان بحساب می آید ،طراحی سایت جهش این افتخار را دارد که با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی صورت 24 ساعته از مشتریان خود حمایت می نماید
طراحی کاملا واکنشگرا
سایت های امروزی باید با هر دستگاه و در هر اندازۀ صفحه‌ای بدون خطا بارگذاری و دیده شوند که شامل مرورگرهای مدرن، گوشی‌ها، تبلت‌ها و ... می‌شود. ما با ایجاد یک طراحی سایت واکنشگرا از این موضوع اطمینان حاصل می‌کنیم و کاری می‌کنیم که تمامی کاربران از سایت شما راضی باشند.تمام سایتهای شرکت ما به صورت واکنشگرا طراحی میشوند
مشاوره رایگان
هر پروژه منحصر به فرد است و اهداف خود را دنبال می‌کند. بنابراین یک فرمول برای همه پروژه ها وجود ندارد. تیم برنامه‌نویسی و طراحی ما آماده است تا با در نظر گرفتن سلیقه و اهداف شما یک سایت مناسب را طراحی کند که پاسخگوی نیازهای شما باشد. هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. چرا که ما می توانیم هر طراح و ایده ای را به یک سایت تبدیل کنیم.جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید