طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی

درباره طراحی وب سایت شرکتی و ویژگی ها و کاربردهای آن بیشتر بدانید

درطراحی سایت شرکتی ، هدف معرفی و نمایش نمونه کارها و خدمات یک موسسه یا شرکت می باشد. به دلیل استفاده زیاد کاربران از اینترنت و فضای مجازی ، دارا بودن یک وب سایت اختصاصی برای شرکت ها، بسیار اهمیت داشته و در رقابت امتیاز بسیار مهم و انکار نشدنی محسوب می شود.
با قرار دادن محصولات در وب سایت ، امکان دسترسی به عکس ها ، مشخصات و قیمت محصولات آسان شده است و تعداد بسیاری افراد میتوانند آنها را مشاهده نمایند. وب سایت شرکتی راه ارتباطی خوبی برای برقراری ارتباط با مشتریان نیز میباشد. در واقع معرفی محصولات در سایت شرکتی ، به نوعی بازاریابی اینترنتی است.

سایت شرکتی این امکان را فراهم می کند که در تمام ساعات شبانه روز اطلاعات و امکانات مربوطه در دسترس مشتریان شما قرار گرفته و افزایش اعتبار شرکت و مجموعه شما و همچنین افزایش اعتماد مشتریان را برای شما در در پی خواهد داشت.

به صرفه بودن طراحی سایت شرکتی به نسبت سایر کارهای تبلیغاتی

در مقایسه با هزینه تبلیغات دیگر مانند: تلویزیون، بیلبوردهای تبلیغاتی و... هزینه طراحی سایت شرکتی در دراز مدت بسیار به صرفه تر خواهد بود. بنابراین هزینه وب سایت شرکتی به عنوان ابزاری قوی جهت تبلیغ همیشگی و در دسترس همگان بودن آن، بسیار مقرون به صرفه می باشد.

داشتن برتری نسبت به رقبا

در حال حاضر امروزه شرکت های بسیاری دارای وب سایت هستند و فعالیت های زیاد و حضور پررنگی را در این زمینه دارند. عدم حضور شرکت و یا مجموعه شما در این زمینه، باعث می شود که مشتریان بالقوه خود را از دست بدهید. خیلی از شرکت ها خدمات فروش و پس از فروش خود را در وب سایت خود ارائه می دهند. علاوه بر آن ، مراحل معرفی تا فروش محصول را توسط وب سایت خود انجام می دهند. بنابراین به تیم فروش احتیاج نخواهند داشت. طراحی سایت شرکتی باید به گونه ای باشد که ارتباط درست بین مشتریان بالقوه و کسب و کار شما تعامل ایجاد نماید.

چرا به وب سایت شرکتینیاز داریم
با طراحی سایت شرکتی امکان خرید اینترنتی را میتوان به شکلی آسان و سریع برای مشتری فراهم نمود.
با طراحی وب سایت شرکتی و بهینه سازی محتوای درون سایت، بعد از شناخته شدن سایت توسط موتور جستجوی گوگل، زمانی که کاربران به دنبال محصول یا خدمات مربوط به شرکت یا مجموعه شما باشند؛ وب سایت شما در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شده و این امر برای سایت شما بازدید کننده ایجاد میکند و می تواند منجر به آشنایی با محصولات و خدمات شما و یا خرید محصول یا خدمات شما بشود.
وب سایت شرکتی مناسب به شما کمک میکند که با هزینه مناسب، شناخته شوید و کسب و کار خود را بهبود ببخشید.

همچنین مهم ترین نکته ای که در این زمینه وجود دارد داشتن یک وب سایت شرکتی با طراحی و محتوای مناسب میتواند به شما اعتبار زیادی ببخشد و شما را در مقایسه با رقبا پیشتاز نماید.

تمامی وب سایت های شرکتی طراحی شده توسط طراحی سایت جهش به صورت واکنشگرا و سازگار با مو بایل و تبلت میباشند.

گروه طراحی سایت جهش از ابتدا تا انتها و به صورت 24 ساعته هفت روز هفته در کنار مشتریان گرامی خواهد بود تا مشتریان بدون هیچ گونه دغدغه فکری به مدیریت سایت و کسب و کار خود پیش بروند.

چه مواردی در طراحی وب سایت شرکتی باید وجود داشته باشد ؟

در هنگام طراحی سایت شرکتی با توجه به نوع فعالیت وب سایت میتوان امکانات و صفحاتی زیر را اعمال نمود.

صفحه "درباره ما"

صفحه "تماس با ما" که دارای اطلاعاتی نظیر: آدرس دفتر مرکزی، آدرس شرکت، فکس، شماره تماس، ایمیل و سایر موارد مربوط به اطلاعات جهت ارتباط مشتری با شما می باشد.

صفحه مربوط به محصولات شرکت که میتواند شامل اطلاعاتی مانند : تصاویر محصول، درج قیمت، قسمت توضیحات و دسته بندی محصول و ...

امکان درج نظرات در رابطه با محصولات و خدمات شرکت شما

امکان درج خدمات شرکت و مجموعه شما در وب سایت

صفحه مربوط به شرایط نمایندگی شرکت

صفحه توضیحات در رابطه با گارانتی محصولات

گالری تصاویر از محصولات و محیط شرکت و ....

امکان سفارش آنلاین محصولات (در صورت نیاز مشتری )

امکان چند زبانه بودن سایت (در صورت نیاز مشتری)

صفحه مربوط به اخبار شرکت

معرفی دستاورد ها و اهداف شرکت و درباره ما و سخن مدیریت و ...

امکان اتصال به سامانه پیامکی جهت ارتباط بهتر با مشتریان

امکان اتصال به درگاه پرداخت در صورت نیاز مشتری و ...

که موارد بالا بسته به نیاز مشتری میتواند متفاوت باشد.

مجموعه طراحی سایت جهش برای طراحی وب سایت شرکتی بسته به نیاز مشتری این امکانات را اعمال نموده؛ و علاوه بر موارد گفته شده با توجه به نیاز و خواسته مشتریان خود بخش های دیگر را نیز به صورت سفارشی و اختصاصی پیاده سازی خواهد کرد.

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید از طریق شماره های زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید :

دفتر : 36014043-021 (سه خط)

همراه : 09197626065